nowoczesne ścianki szklane
Dom Life Style Styl Wystrój

Ściany nowoczesne to ściany szklane

W dzisiejszych czasach poszukuje się nowoczesnych rozwiązań, jeśli chodzi o aranżację wnętrz w biurach i mieszkaniach. Wykorzystując pomysł, że ściany nowoczesne tworzą przestronne przestrzenie, które znacznie wpływają na powstanie oryginalnych wnętrz. Niegdysiejszy pomysł budowania szklanych domów, dzisiaj stał się realną rzeczywistością. Pozwoliła ona na stworzenie wnętrz o bardzo charakterystycznym typie i ciekawym designie. Ściany szklane i ścianki to bardzo nowatorski pomysł na podzielenie jednego wnętrza na kilka odrębnych pomieszczeń.

Ściany nowoczesne – orginalne wnętrza

Wnętrza podzielone ścianami szklanymi nadają pomieszczeniu specjalnego charakteru. Wbrew pozorom ścianki szklane http://esglas.pl/ jest bardzo łatwo utrzymać w czystości, ponieważ samo szkło, z którego wykonane są szklane ściany jest powleczone specjalną powłoką. Ściany szklane doskonale sprawdzą się w biurze i w domu. Zainstalowanie ich ma wiele zalet, w tym ukazując znajomym orginalne ściany nowoczesne, które być może są przyszłością.

Zalety szklanych ścian

Instalując ściany szklane w biurze można:

  • stworzyć ciekawą i nowatorską przestrzeń,
  • zachować kontakt wzrokowy z pracownikami, którzy znajdą się w odrębnej przestrzeni,
  • stworzyć wrażenie powiększonej znacznie powierzchni biura,
  • odizolować od reszty biura takie pomieszczenia jak choćby sala konferencyjna, biuro szefa, czy sala do rozmów z klientami.

Natomiast decydując się na ściany szklane w domu możemy:

  • otworzyć się na wspaniały widok na zewnątrz,
  • wprowadzić do pomieszczenia więcej naturalnego światła,
  • stworzyć kompletnie innowacyjne i nowatorskie wnętrze.

Ściany nowoczesne – jakie szkło?

Już dzisiaj produkcja szkła do ścianek szklanych jest bardzo rozwinięta. Instalowane ścianki są wykonane ze specjalnego i bezpiecznego szkła hartowanego. Szkło nie tylko pokryte jest specjalną folią, która tworzy powierzchnię gładką jak lustro wody a równocześnie zapobiega osiadaniu kurzu, ale także w przypadku rozbicia, rozbija się bezpiecznie.

Rozbita ścianka pęka powoli, rozpadając się na setki małych kawałków o nieostrych krawędziach. Jednak tego rodzaju przypadki są rzadkie, szkło jest hartowane i odporne na każdy rodzaj temperatury. Ściany nowoczesne wykorzystują nowatorskie rozwiązania technologiczne – stąd wysoka jakość produkcji.

Możliwość reklamy

Szklane ściany montowane w biurach można opisać specjalnymi treściami lub grafikami. Przez ten fakt, szklana ściana ze szprosami może być doskonałą przestrzenią reklamową. Istotne to może być szczególnie w dedykowanych dobrych biurach.

Szklane ściany stworzone na miarę potrzeb każdego klienta

Firma zajmująca się instalacją przegród szklanych ścianek w domach i biurach doradza również, projektuje i wychodzi na przeciw swoim klientom. Większość ścianek wykonana jest pod specjalne zamówienie klienta. Ponadto na realizowane projekty dawane są gwarancje co sprawia, że zainstalowane ścianki są cały czas pod kontrolą firmy, która owe ścianki zainstalowała.

Ściany nowoczesne – odważne wnętrza

Podzielenie pomieszczenia szklanymi ściankami w biurze pozwala na doskonałą kooperację pomiędzy pracownika oraz tworzy przestrzeń ciekawą dla klientów. Ścianki szklane w domu to odwaga i nowatorstwo oraz nowe designerskie podejście. Dzięki temu rozwiązaniu znacznie optycznie powiększa się optycznie daną przestrzeń, szczególnie w małych mieszkaniach. Ściany szklane dźwiękoszczelne to być może przyszłość – czas pokaże.

Dowiedz się więcej jak sprztątać biurowce.

2 thoughts on “Ściany nowoczesne to ściany szklane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top
+