tort urodzinowy psi patrol
Dom Life Style Żywność

Organizujesz urodziny dla dziecka? Tort urodzinowy z Psim Patrolem to strzał w dziesiątkę

Paw Patrol, czyli Psi Patrol króluje wśród najpopularniejszych bajek dla dzieci. Dlatego też jest to jeden z ulubionych pomysłów pociech na imprezę urodzinową. Oprócz wyboru gadżetów i zaproszenia gości, jednym z jej głównych punktów powinien być tort urodzinowy z psim patrolem https://pocztatortowa.com.pl/

Jeżeli dziecko jest fanem bajki Psi Patrol i z zapartym tchem śledzi historię poszczególnych bohaterów, idealnym pomysłem na urodziny lub imprezę-niespodziankę będzie wybranie właśnie tego motywu przewodniego. Zachwycony będzie nie tylko sam solenizant, ale z pewnością także jego goście.

Brzmi jak wyzwanie? Tort urodzinowy z psim patrolem z pewnością mu podoła.

Organizację kinderbalu trzeba rozpocząć od wypisania i przekazania zaproszeń dla gości. Tu oczywiście idealnym motywem przewodnim będą bajkowi bohaterowie. Gdy maluchy zobaczą uśmiechnięte twarze swoich przyjaciół z ekranu, z pewnością już nie będą mogli doczekać się urodzin solenizanta. Można także zaproponować, by wszyscy uczestnicy imprezy ubrali się w rekwizyty związane z przygodami Psiego Patrolu.

Skoro zaproszenia zostały dostarczone, czas pomyśleć nad samą organizacją imprezy. Dziś nie jest wyzwaniem to, czy impreza organizowana jest w plenerze, w domu, czy na sali zabaw. Bez problemu można znaleźć akcesoria i ozdoby tj.:

  • balony,
  • girlandy,
  • kubeczki,
  • talerzyki,
  • serwetki itd.

Gdzie oczywiście motywem przewodnim jest bajka Psi Patrol.

Jak powinny rozpocząć się wymarzone, tematyczne urodziny dziecka?

Solenizant może przywitać swoich gości np. przy dźwiękach piosenki czołówkowej z bajki Psi Patrol. To z pewnością wprowadzi wszystkich uczestników imprezy w tematykę przygód ekipy z Adventure Bay oraz radosny nastrój spotkania.

Na tym jednak nie koniec, bo przecież głównym punktem urodzinowego spotkania powinien być tort urodzinowy z psim patrolem. Część rodziców wie, czy dziecko jest fanem całej ekipy Psiego Patrolu, czy ma swoich ulubionych bohaterów tej bajki. Warto jednak podpytać pociechę, którą postać najchętniej ogląda. Wówczas okaże się, że solenizant chciałby zobaczyć na torcie na przykład całą zgraję albo tylko Marshalla, Skye oraz Chase’a.

Przy wyborze idealnego tortu urodzinowego z psim patrolem ważna jest również liczba uczestników urodzin. Każdy z nich powinien dostać po jednym kawałku ciasta, a jeżeli Psi Patrol to ulubiona bajka dziecka oraz wszystkich jego gości, warto mieć kilka porcji w zapasie. Być może będziemy potrzebować dwóch tortów, a co wtedy stoi na przeszkodzie, by umieścić na nich różnych bohaterów bajki?

Kolejna sprawa to smak, co podobnie jak sympatie do różnych bohaterów Psiego Patrolu, inaczej kształtuje się u każdego dziecka. Do wyboru jest m.in. klasyczny śmietankowo-owocowy tort z bitą śmietaną albo tort z owocowym musem śmietankowym i warstwą owocową. Dzięki temu kawałki tortu będą lekkie, a zarazem umiarkowanie słodkie.

Ciekawą opcją jest także tzw. tort chrupek. Powstaje on z takich produktów jak z biszkoptów kakaowych, które przełożone są chrupiącym nadzieniem karmelowym oraz śmietaną o smaku waniliowym. Natomiast na górze króluje mleczna czekolada. Istotną wskazówką jest to, aby wybierać smaki, które dzieci już znają i nie nadużywać np. kwaśnych owoców (typu agrest) oraz zbyt intensywnych aromatów. Dzieci nie lubią bowiem kulinarnych eksperymentów i mają zupełnie inne podniebienia niż osoby dorosłe.

Oczywiście są to kwestie, które trzeba przemyśleć jeszcze przed przystąpieniem do organizacji urodzin, aby na czas udało się zamówić tort urodzinowy z Psim Patrolem, który ma być jednym z głównych elementów imprezy z tą bajką w tle.

Dowiedz się jak wygląda rynek spożywczy w Polsce.

2 thoughts on “Organizujesz urodziny dla dziecka? Tort urodzinowy z Psim Patrolem to strzał w dziesiątkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top
+