wynajem toalet przenośnych w poznaniu
Bez kategorii

Kiedy sprawdza się wynajem toalet przenośnych w Poznaniu?

Organizujesz plac budowy w Poznaniu lub okolicznych miastach, przeprowadzasz remonty, planujesz imprezę masową w sercu Wielkopolski, a może zarządzasz terenami sportowo-rekreacyjnymi lub wypoczynkowymi, które znajdują się w tym regionie? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to oznacza, że czas przyjrzeć się ofertom na wynajem toalet przenośnych w Poznaniuhttps://wcserwis.pl/toaleta-przenosna-poznan/. Będą one potrzebne wszędzie tam, gdzie równocześnie nie ma dostępu do zwykłych toalet, a trzeba je czymś zastąpić, by spełnić warunki sanitarne dla większej liczby osób.

Toalety przenośne na budowie

To jedno z głównych miejsc, gdzie należy zapewnić toalety dla pracowników. Tak wynika z przepisów BHP i obowiązek ten leży po stronie organizatora budowy. W przypadku, gdy dotyczy to realizacji remontu na większą skalę (np. drogi) lub przebudowy istniejących obiektów (np. dworca kolejowego), jest to powinność osoby, która nadzoruje przebieg prac. Jak dobrać odpowiednie rozwiązanie? Na otwartej przestrzeni najbliższa toaleta musi znajdować się nie dalej niż w odległości 125 metrów. Warto więc przeliczyć, ilu mamy pracowników i na tej podstawie dobrać liczbę pojedynczych toalet przenośnych. By zapewnić jeszcze lepsze warunki sanitarne oraz komfort pracy, można także zdecydować się na wynajem kontenerów sanitarnych. W bardziej rozbudowanej wersji mogą się one składać z zamkniętych kabin, pojedynczych umywalek, a nawet pryszniców. Dzięki temu pracownicy mogą odświeżyć się po całym dniu pracy.

Kiedy jeszcze przydadzą się toalety przenośne? Poznań i woj. wielkopolskie to nie tylko miasto inwestycji i budów, ale również licznych koncertów, imprez sportowych oraz wydarzeń kulturalnych, które ściągają mieszkańców z całego kraju. Tymczasem odpowiednio przygotowana strefa sanitarna to wbrew pozorom jedna z najważniejszych spraw podczas organizowania tego typu wydarzeń. Szacuje się, że podczas całodniowej imprezy masowej dla zapewnienia potrzeb jego uczestnikom, należy zamówić pojedynczą kabinę na ok. 75-100 osób. Oczywiście liczbę też trzeba zwiększyć o kilkanaście procent w momencie, gdy organizujemy event familijny z udziałem dzieci lub gdy w strefie gastronomicznej dostępny jest alkohol.

Toalety przenośne mają odpowiednią wentylację oraz można zamówić wersje wzbogacone o umywalkę, czy dozowniki na mydło. Dzięki temu uczestnicy eventu przez kilka godzin będą mogli w komfortowych warunkach korzystać z sanitariatów. Gdy już określimy liczbę toalet przenośnych na wynajem w Poznaniu, której potrzebujemy oraz ich rodzaj, czas przemyśleć lokalizację całej strefy sanitarnej oraz ogrodzenie jej i odpowiednie oznakowanie. Toalety muszą znajdować się na uboczu i w odległości kilkudziesięciu metrów od publiczności, a zarazem być widoczne dla większości uczestników.

Miejsc, gdzie toalety przenośne powinny się znaleźć, jest jednak dużo więcej. To m.in. kempingi, czy pola namiotowe (tu lepiej sprawdzą się mobilne kontenery sanitarne), a także place zabaw, wejścia do parków narodowych oraz okolice obiektów turystycznych (np. zamków). Toalety przenośne w Poznaniu znajdują więc zastosowanie w wielu miejscach w tym mieście, a także w ościennych – m.in. Kaliszu, Gnieźnie, Koninie, Lesznie, Pile, czy Bydgoszczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top